Mēs, CosChemicals, esam profesionālās kosmētikas vairumtirgotāji un mazumtirgotāji. Esam izstrādājuši plašu produktu klāstu ar pierādītu kvalitāti tādās produktu kategorijās kā profesionālā manikīra un pedikīra produkcija, skropstu un uzacu kosmētika, kā arī vaksācijas līdzekļu piederumi un līdzekļi.

Vairāk kā 10 gadu pieredze dod Jums uzticamu partneri sadarbībai un kvalitatīvus, pārbaudītus produktus, kuri sastāv no labākajiem pieejamajiem izejmateriāliem.

UV/LED gēli un gēla lakas ir galvenais biznesa kodols. Mēs piedāvājam plašu šo produktu klāstu gan kā gatavu produktu mazumtirdzniecībai, gan lielu apjomu tilpumus vairumtirdzniecībai.

Visi produkti, izņemtot tehniku, iepakojumu, dizainu un papildpreces, ir ražoti Eiropas Savienībā un tiek piedāvāta produktu sūtīšana pa visu pasauli!

Mēs esam lepni par mūsu produktiem, kurus piedāvājam saviem klientiem. Jo aiz katra produkta ir veikta milzīga tā izpēte un testēšana!

Mēs esam Eiropas Savienības kompānija, kura izstrādā un testē produktus visus produktus pirms to pārdošanas!

CosChemicals komandai ir vairāk kā 10 gadu darba pieredze! Kompānija atrodas Latvijā, Eiropas savienībā.

Mēs rūpējamies, lai ikviens klients ir apmierināts ar iegādāto preci un mēs darīsim visu iespējamo, lai palīdzētu Jums sasniegt vēl augstākas virsotnes Jūsu darbā!

Mēs esam kompānija, kura strādā tikai un vienīgi Jūsu labā!